Resultats de Henry Schein, Inc. · HSIC
Propers resultats: 3 nov 2026 · abans d'obrir · s'esperen 1,34 per acció · 8 analistes
6 de 8 trimestres han superat el consens de BPA
- 6/26 +4.1%
- 3/26 +10.0%
- 12/25 +3.1%
- 9/25 +8.7%
- 6/25 -6.8%
- 3/25 +3.6%
- 12/24 +0.0%
- 9/24 +5.2%
| Data | Trimestre | Quan | BPA estimat | BPA real | Sorpresa | Ingressos (M USD) | vs fa un any | Reacció del preu | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 ago 2026 | Jun/2026 | abans d'obrir | 1,22 | 1,27 | +4.1% | 3.458 | +6.7% | +3.0% | SEC → |
| 5 mai 2026 | Mar/2026 | abans d'obrir | 1,20 | 1,32 | +10.0% | 3.368 | +6.3% | +3.3% | SEC → |
| 24 feb 2026 | Dec/2025 | abans d'obrir | 1,30 | 1,34 | +3.1% | 3.437 | +7.7% | +3.5% | SEC → |
| 4 nov 2025 | Sep/2025 | abans d'obrir | 1,27 | 1,38 | +8.7% | 3.339 | +5.2% | +10.8% | SEC → |
| 5 ago 2025 | Jun/2025 | abans d'obrir | 1,18 | 1,10 | -6.8% | 3.240 | — | -7.4% | SEC → |
| 5 mai 2025 | Mar/2025 | abans d'obrir | 1,11 | 1,15 | +3.6% | 3.168 | — | +2.0% | SEC → |
| 25 feb 2025 | Dec/2024 | abans d'obrir | 1,19 | 1,19 | +0.0% | 3.191 | — | -2.3% | SEC → |
| 5 nov 2024 | Sep/2024 | abans d'obrir | 1,16 | 1,22 | +5.2% | 3.174 | — | -4.6% | SEC → |
BPA: benefici per acció, el que la font compara amb el consens dels analistes; sovint és l'ajustat, no el comptable de la nota de premsa (l'enllaç «SEC» porta a la nota oficial). Sorpresa: quant s'ha desviat el real de l'estimat. Reacció: del tancament d'abans de l'anunci al primer tancament després; si no se sap l'hora, de la vigília a l'endemà (2 sessions). Ingressos: els reals de cada trimestre a la SEC (surten quan l'empresa presenta el 10-Q); estimats no n'hi ha, cap font oberta no els dona.
Font: Nasdaq (calendari de resultats, consens de Zacks) · SEC EDGAR (dates i ingressos) · Yahoo (reacció del preu)
Altres empreses que presenten resultats aquests dies
Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) · HubSpot, Inc. (HUBS) · Humana Inc. (HUM) · IDEXX Laboratories, Inc. (IDXX) · International Flavors & Fragrances, Inc. (IFF) · IonQ, Inc. (IONQ) · Iron Mountain Incorporated (IRM) · Gartner, Inc. (IT)
No és una recomanació d'inversió.
Els resultats de les teves accions, al costat de la teva cartera
A Arvenyx filtres el calendari per les accions que tens i les que segueixes, i cada fitxa porta els últims trimestres.
Crea un compte gratuït