Calendari de resultats

Resultats de MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. · MTSI

Propers resultats: 5 nov 2026 · abans d'obrir · s'esperen 1,68 per acció · 6 analistes

2 de 8 trimestres han superat el consens de BPA

9/24 · Estimat 0,55 9/24 · Real 0,56 9/24 12/24 · Estimat 0,62 12/24 · Real 0,40 12/24 3/25 · Estimat 0,61 3/25 · Real 0,61 3/25 6/25 · Estimat 0,68 6/25 · Real 0,64 6/25 9/25 · Estimat 0,74 9/25 · Real 0,70 9/25 12/25 · Estimat 0,77 12/25 · Real 0,69 12/25 3/26 · Estimat 0,76 3/26 · Real 0,76 3/26 6/26 · Estimat 1,04 6/26 · Real 1,08 6/26
BPA estimat BPA real
DataTrimestreQuan BPA estimatBPA real Sorpresa Ingressos (M USD) vs fa un any Reacció del preuNota
6 ago 2026 Jun/2026 abans d'obrir 1,04 1,08 +3.8% — — +14.5% SEC →
7 mai 2026 Mar/2026 abans d'obrir 0,76 0,76 +0.0% — — +11.2% SEC →
5 feb 2026 Dec/2025 abans d'obrir 0,77 0,69 -10.4% — — +5.9% SEC →
6 nov 2025 Sep/2025 abans d'obrir 0,74 0,70 -5.4% — — +11.5% SEC →
7 ago 2025 Jun/2025 abans d'obrir 0,68 0,64 -5.9% — — -8.1% SEC →
8 mai 2025 Mar/2025 abans d'obrir 0,61 0,61 +0.0% — — +5.5% SEC →
6 feb 2025 Dec/2024 abans d'obrir 0,62 0,40 -35.5% — — -4.6% SEC →
7 nov 2024 Sep/2024 abans d'obrir 0,55 0,56 +1.8% 201 — +14.1% SEC →

BPA: benefici per acció, el que la font compara amb el consens dels analistes; sovint és l'ajustat, no el comptable de la nota de premsa (l'enllaç «SEC» porta a la nota oficial). Sorpresa: quant s'ha desviat el real de l'estimat. Reacció: del tancament d'abans de l'anunci al primer tancament després; si no se sap l'hora, de la vigília a l'endemà (2 sessions). Ingressos: els reals de cada trimestre a la SEC (surten quan l'empresa presenta el 10-Q); estimats no n'hi ha, cap font oberta no els dona.

Font: Nasdaq (calendari de resultats, consens de Zacks) · SEC EDGAR (dates i ingressos) · Yahoo (reacció del preu)

Compres i vendes de directius de MTSI (Form 4)

Altres empreses que presenten resultats aquests dies

Mitsubishi UFJ Financial Group Inc (MUFG) · Nebius Group N.V. (NBIS) · Neurocrine Biosciences, Inc. (NBIX) · Cloudflare, Inc. (NET) · NRG Energy, Inc. (NRG) · Nutrien Ltd. (NTR) · Natera, Inc. (NTRA) · Nu Holdings Ltd. (NU)

No és una recomanació d'inversió.

Els resultats de les teves accions, al costat de la teva cartera

A Arvenyx filtres el calendari per les accions que tens i les que segueixes, i cada fitxa porta els últims trimestres.

Crea un compte gratuït