Calendari de resultats

Resultats de Murphy Oil Corporation · MUR

Propers resultats: 4 nov 2026 · després de tancar · s'esperen 0,90 per acció · 6 analistes

6 de 8 trimestres han superat el consens de BPA

9/24 · Estimat 0,76 9/24 · Real 0,74 9/24 12/24 · Estimat 0,56 12/24 · Real 0,35 12/24 3/25 · Estimat 0,48 3/25 · Real 0,56 3/25 6/25 · Estimat 0,21 6/25 · Real 0,27 6/25 9/25 · Estimat 0,16 9/25 · Real 0,41 9/25 12/25 · Estimat -0,07 12/25 · Real 0,14 12/25 3/26 · Estimat 0,29 3/26 · Real 0,32 3/26 6/26 · Estimat 1,51 6/26 · Real 1,55 6/26
BPA estimat BPA real
DataTrimestreQuan BPA estimatBPA real Sorpresa Ingressos (M USD) vs fa un any Reacció del preuNota
5 ago 2026 Jun/2026 després de tancar 1,51 1,55 +2.6% 926 +35.6% -8.3% SEC →
6 mai 2026 Mar/2026 després de tancar 0,29 0,32 +10.3% 732 +8.9% -1.7% SEC →
28 gen 2026 Dec/2025 després de tancar -0,07 0,14 +300.0% 613 -8.4% -1.1% SEC →
5 nov 2025 Sep/2025 després de tancar 0,16 0,41 +156.2% 721 -4.3% +5.3% SEC →
6 ago 2025 Jun/2025 després de tancar 0,21 0,27 +28.6% 683 — -3.3% SEC →
7 mai 2025 Mar/2025 després de tancar 0,48 0,56 +16.7% 673 — +1.8% SEC →
30 gen 2025 Dec/2024 abans d'obrir 0,56 0,35 -37.5% 670 — -5.9% SEC →
7 nov 2024 Sep/2024 abans d'obrir 0,76 0,74 -2.6% 753 — +0.6% SEC →

BPA: benefici per acció, el que la font compara amb el consens dels analistes; sovint és l'ajustat, no el comptable de la nota de premsa (l'enllaç «SEC» porta a la nota oficial). Sorpresa: quant s'ha desviat el real de l'estimat. Reacció: del tancament d'abans de l'anunci al primer tancament després; si no se sap l'hora, de la vigília a l'endemà (2 sessions). Ingressos: els reals de cada trimestre a la SEC (surten quan l'empresa presenta el 10-Q); estimats no n'hi ha, cap font oberta no els dona.

Font: Nasdaq (calendari de resultats, consens de Zacks) · SEC EDGAR (dates i ingressos) · Yahoo (reacció del preu)

Altres empreses que presenten resultats aquests dies

Nebius Group N.V. (NBIS) · Neurocrine Biosciences, Inc. (NBIX) · Cloudflare, Inc. (NET) · NRG Energy, Inc. (NRG) · Nutrien Ltd. (NTR) · Natera, Inc. (NTRA) · Nu Holdings Ltd. (NU) · Novo Nordisk A/S (NVO)

No és una recomanació d'inversió.

Els resultats de les teves accions, al costat de la teva cartera

A Arvenyx filtres el calendari per les accions que tens i les que segueixes, i cada fitxa porta els últims trimestres.

Crea un compte gratuït