Resultats de Mueller Water Products Inc · MWA
Propers resultats: 4 nov 2026 · després de tancar · s'esperen 0,39 per acció · 2 analistes
6 de 8 trimestres han superat el consens de BPA
- 6/26 +28.2%
- 3/26 +5.3%
- 12/25 +7.4%
- 9/25 +11.8%
- 6/25 -2.9%
- 3/25 +6.3%
- 12/24 +31.6%
- 9/24 -12.0%
| Data | Trimestre | Quan | BPA estimat | BPA real | Sorpresa | Ingressos (M USD) | vs fa un any | Reacció del preu | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 ago 2026 | Jun/2026 | després de tancar | 0,39 | 0,50 | +28.2% | 396 | +4.1% | +2.6% | SEC → |
| 5 mai 2026 | Mar/2026 | després de tancar | 0,38 | 0,40 | +5.3% | 384 | +5.5% | -1.5% | SEC → |
| 4 feb 2026 | Dec/2025 | després de tancar | 0,27 | 0,29 | +7.4% | 318 | +4.6% | +1.5% | SEC → |
| 6 nov 2025 | Sep/2025 | després de tancar | 0,34 | 0,38 | +11.8% | 381 | +9.4% | -4.4% | SEC → |
| 4 ago 2025 | Jun/2025 | després de tancar | 0,35 | 0,34 | -2.9% | 380 | — | +5.3% | SEC → |
| 5 mai 2025 | Mar/2025 | després de tancar | 0,32 | 0,34 | +6.3% | 364 | — | -6.4% | SEC → |
| 4 feb 2025 | Dec/2024 | després de tancar | 0,19 | 0,25 | +31.6% | 304 | — | +16.7% | SEC → |
| 6 nov 2024 | Sep/2024 | després de tancar | 0,25 | 0,22 | -12.0% | 348 | — | +0.5% | SEC → |
BPA: benefici per acció, el que la font compara amb el consens dels analistes; sovint és l'ajustat, no el comptable de la nota de premsa (l'enllaç «SEC» porta a la nota oficial). Sorpresa: quant s'ha desviat el real de l'estimat. Reacció: del tancament d'abans de l'anunci al primer tancament després; si no se sap l'hora, de la vigília a l'endemà (2 sessions). Ingressos: els reals de cada trimestre a la SEC (surten quan l'empresa presenta el 10-Q); estimats no n'hi ha, cap font oberta no els dona.
Font: Nasdaq (calendari de resultats, consens de Zacks) · SEC EDGAR (dates i ingressos) · Yahoo (reacció del preu)
Compres i vendes de directius de MWA (Form 4)
Altres empreses que presenten resultats aquests dies
Nebius Group N.V. (NBIS) · Neurocrine Biosciences, Inc. (NBIX) · Cloudflare, Inc. (NET) · NRG Energy, Inc. (NRG) · Nutrien Ltd. (NTR) · Natera, Inc. (NTRA) · Nu Holdings Ltd. (NU) · Novo Nordisk A/S (NVO)
No és una recomanació d'inversió.
Els resultats de les teves accions, al costat de la teva cartera
A Arvenyx filtres el calendari per les accions que tens i les que segueixes, i cada fitxa porta els últims trimestres.
Crea un compte gratuït