Resultats de MGIC Investment Corporation · MTG
Propers resultats: 4 nov 2026 · després de tancar · s'esperen 0,80 per acció · 3 analistes
8 de 8 trimestres han superat el consens de BPA
- 6/26 +17.6%
- 3/26 +4.1%
- 12/25 +2.7%
- 9/25 +15.3%
- 6/25 +17.1%
- 3/25 +13.6%
- 12/24 +10.8%
- 9/24 +14.9%
| Data | Trimestre | Quan | BPA estimat | BPA real | Sorpresa | Ingressos (M USD) | vs fa un any | Reacció del preu | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 jul 2026 | Jun/2026 | després de tancar | 0,74 | 0,87 | +17.6% | 295 | -2.9% | -0.4% | SEC → |
| 29 abr 2026 | Mar/2026 | després de tancar | 0,73 | 0,76 | +4.1% | 297 | -3.0% | -9.1% | SEC → |
| 2 feb 2026 | Dec/2025 | després de tancar | 0,73 | 0,75 | +2.7% | 299 | -0.9% | -5.2% | SEC → |
| 29 oct 2025 | Sep/2025 | després de tancar | 0,72 | 0,83 | +15.3% | 305 | -0.7% | +4.3% | SEC → |
| 30 jul 2025 | Jun/2025 | després de tancar | 0,70 | 0,82 | +17.1% | 304 | — | +2.1% | SEC → |
| 30 abr 2025 | Mar/2025 | després de tancar | 0,66 | 0,75 | +13.6% | 306 | — | +1.6% | SEC → |
| 3 feb 2025 | Dec/2024 | després de tancar | 0,65 | 0,72 | +10.8% | 301 | — | +1.8% | SEC → |
| 4 nov 2024 | Sep/2024 | després de tancar | 0,67 | 0,77 | +14.9% | 307 | — | +1.4% | SEC → |
BPA: benefici per acció, el que la font compara amb el consens dels analistes; sovint és l'ajustat, no el comptable de la nota de premsa (l'enllaç «SEC» porta a la nota oficial). Sorpresa: quant s'ha desviat el real de l'estimat. Reacció: del tancament d'abans de l'anunci al primer tancament després; si no se sap l'hora, de la vigília a l'endemà (2 sessions). Ingressos: els reals de cada trimestre a la SEC (surten quan l'empresa presenta el 10-Q); estimats no n'hi ha, cap font oberta no els dona.
Font: Nasdaq (calendari de resultats, consens de Zacks) · SEC EDGAR (dates i ingressos) · Yahoo (reacció del preu)
Altres empreses que presenten resultats aquests dies
MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. (MTSI) · Mitsubishi UFJ Financial Group Inc (MUFG) · Nebius Group N.V. (NBIS) · Neurocrine Biosciences, Inc. (NBIX) · Cloudflare, Inc. (NET) · NRG Energy, Inc. (NRG) · Nutrien Ltd. (NTR) · Natera, Inc. (NTRA)
No és una recomanació d'inversió.
Els resultats de les teves accions, al costat de la teva cartera
A Arvenyx filtres el calendari per les accions que tens i les que segueixes, i cada fitxa porta els últims trimestres.
Crea un compte gratuït